Можна навіть не зауважувати, наскільки важливі прогулянки для вашого собаки. А магічне слово "гуляти" завжди працює як тригер — улюбленець радіє, стрибає та мчить до дверей 😀

Зробіть кожну прогулянку максимально ефективною, адже для собаки це не тільки вихід, щоб справити нужду, а й складова його активного життя.

З чого складається ідеальна прогулянка?

▪️ Фізичні навантаження

Починаємо прогулянку із туалетних справ, а далі можна погратися та побігати. Не забувайте іграшки, які можна кидати песику, якщо він любить таку активність. Перед завершенням прогулянки бажано перейти на спокійний крок та в повільному темпі повертатись додому, щоб улюбленець мав час заспокоїтись. Тривалість вигулу та інтенсивність фізичних навантажень розраховуєте адаптивно згідно зі станом, віку та вподобань чотирилапого.

▪️ Нова інформація та досвід

Оскільки собакам важливо вивчати навколишню територію, нюхати та навіть пробувати на смак, важливо не забувати періодично змінювати маршрути прогулянок. Нова локація — це безліч цікавинок для собаки з новими звуками, враженнями й оточенням, що допомагає улюбленцю пізнавати світ та розвиватись.

▪️ Взаємодія з вами

В цьому випадку прогулянка для собаки — чудова нагода більше побути разом із господарем, зміцнити довірливі стосунки, отримати увагу та весело провести час. Ви ж, у свою чергу, можете краще вивчити та зрозуміти вихованця.

▪️ Соціалізація

Знайомство та комунікація з іншими собаками є теж важливим аспектом. Тому бажано з раннього віку на прогулянках поступово привчати улюбленця "спілкуватись" та товаришувати з іншими чотирилапими. Це добре впливає на когнітивні навички, вчить ладнати та дарує позитивні емоції.